WOK©outdoor 2019

akce@wok-outdoor.cz / + 420 724 541 164

Kojetická 1206, Neratovice

IČ: 67902006​

Cesta je cíl...

Please reload

Nejnovější

CIRKUMNAVIGATION NEOS MARMARAS

1/10
Please reload

Doporučujeme

VÁNOČNÍ PÁDLOVÁNÍ 2017

December 29, 2017

Chtěli jsme tradici, tak ji máme! Pádlovací vyjížďka do centra Prahy v předvánoční čas už začíná být tradičním počinem, bez kterého bychom si poslední týden před Ježíškem těžko uměli představit.

 

Tentokrát je datum Vánočního pádlování stanoveno na 21. 12. 2017, tedy čtvrtek, termín, kdy probíhají pravidelné pádlovací tréninky - Kondiční pádlování. Základnou  pro vyjížďku nemůže být nic jiného než Kayak Beach Bar. Na rozpádlování se podíváme pod Vyšehradskou skálu a pak již frčíme směrem k Mánesu, Šítkovským jezem ke Střeleckému ostrovu. Pokračujeme okolo Národního divadla a nad Karlovkou okolo svíticích tučňáků a Myslbekovy Vltavy zpět k Šítkovskému jezu a na KBB. 

 

Když tradice, tak tradice. Někteří totiž už loni si dali na Šitkovském jezu koupačku, tak si ji letos zopakovali. Aby se zahřáli, tak mazali jako o život zpět na KBB a vlezli rychle do tamní sauny, takže moribundus neměl šanci!

 

K dokonalosti chyběl aspoň malý poprašek sněhu, ale ten v prosinci už opravdu moc v Praze nebývá. Ale vánoční Praha z vody má opravdové kouzlo a to ticho a klid na té vodě. Kdo nezakusí, nepochopí...

 

Na konec ještě společné svářo a krátký pokec na Baru a pomalu se rozcházíme do předvánočního shonu. 

Díky všem za účast a do nového roku všem přejeme jen to nejlepší a těšíme se na společné vyjížďky a plavby v roce 2018!

 

 

 

Share on Facebook
Please reload

Please reload

Podle Tagů