WOK©outdoor 2019

akce@wok-outdoor.cz / + 420 724 541 164

Kojetická 1206, Neratovice

IČ: 67902006​

Cesta je cíl...

O NÁS

Zkušení průvodci, cestovatelé, bývalí reprezentanti a milovníci aktivního pohybu v přírodě by rádi předali své cenné a bohaté zkušenosti dalším lidem, kteří chtějí žít a sportovat v přírodě a trávit v ní svůj volný čas. 

Petr Oldřich Novotný
Team Leader

Jako raft guide projížděl různé divoké řeky světa. Na seakajaku se proplétal i mezi mangrovy v Karibiku. Rád přemýšlí o samotě nebo hraje na kytaru blues nebo jazz...

Vystudoval Fakultu tělesné výchovy a sportu a Přírodovědeckou fakultu UK v Praze, obor biologie. Při doktorandském studiu se zabýval evoluční biologií a kineziologií. Pracuje na Katedře sportů v přírodě UK FTVS na oddělení vodních sportů. V letech 1992–1999 pracoval jako raft guide v Norsku, dále byl průvodcem pro CK Adventura a Denali expedition team. V roce 2006 a 2013 ICF development coach na MS ve vodním slalomu. Působil v Evropě, Africe, Asii, USA. IRF Instructor, IRF trip leader, učitel kanoistiky, lyžování, snowboardingu. Je autorem a spoluautorem řady publikací o kanoistice.

"LIFE IS GREAT" WOK Team

Aneb WOK LG Team. Komunita přátel, klientů, účastníků či hostů akcí pořádaných agenturou WOK-outdoor, která bude prioritně informována o plánovaných akcích, budou jí k dispozici metodické materiály o pádlování a rady zkušených profesionálů. Členové WOK LG Teamu budou mít účastnickou slevu na druhou a každou další akci, na kterou s WOK-outdoor pojedou. Členové WOK LG teamu také mohou reprezentovat WOK-outdoor na seakajakových závodech, říčních maratonech nebo běžkařských závodech.